5% הנחה להזמנות מקוונות

אטרקציות בסמוך למקום

הטיילת
טיילת תל אביב היא אחד היעדים האטרקטיביים עבור התושבים והתיירים והיא משמשת את רוכבי האופנים והמתעמלים השונים. לאורך הטיילת ישנן מסעדות רבות, בתי קפה וברים והיא מוקד תיירות המשלב את נופי הים, בריזה לאורך כל השנה ושקיעות מרהיבות

 

נמל תל אביב
נמל תל אביב הוא הנמל העברי הראשון ב"עיר העברית הראשונה" הממוקם בצפון מערב העיר תל אביב.. לאחר שיפוץ נרחב ב2001, הפך הנמל להיות מתחם פנאי ומסחר. כיום נמל תל אביב ידוע כאחד ממקומות הבילוי השוקקים בתל אביב עם חיי לילה ססגוניים, מסעדות, בתי קפה, הופעות ומתחמי קניות. בכל ימות השבוע מלבד יום ראשון פועל בנמל שוק אוכל גסטרונומי בהאנגר 12. בימי שישי בין השעות 08:00-15:00 פועל בנמל שוק איכרים בו תמצאו תוצרת מקומית טרייה ומשובחת.

img background

רחוב דיזנגוף
רחוב דיזנגוף הוא אחד הרחובות המרכזיים והחשובים ביותר בתל אביב הקרוי על שמו של ראש העיר הראשון מאיר דיזנגוף (1861-1936). הרחוב היה בעבר מרכז תרבותי חשוב ונודע כמעוז הבוהמה הישראלית בזכות ריבוי חנויות האופנה היוקרתיות ובתי הקפה שנעשו למשכנם הקבוע של אנשי תרבות ורוח רבים וחשובים. גם בימינו, כפי שכבר וודאי שמתם לב, דיזנגוף חי ובועט כבעבר. ניתן למצוא בו חנויות רבות של מעצבים, בתי קפה הומי אדם, ברים תוססים ואתרים ידועים כדוגמת דיזינגוף סנטר, מזרקת אש ומים שבכיכר דיזינגוף, תיאטרון בית לסין, ועוד..

 

שדרות רוטשילד
השדרה הראשית בעיר תל אביב, הקרויה על שם הברון אדמונד ג'יימס דה רוטשילד (1845-1934) נדבן ותומך ציוני משפיע. שדרות רוטשילד הן מהיפות והחשובות בעיר. הן היו ועודנן מרכז תרבותי פועם של העיר תל אביב וחלק מלבה הכלכלי. לאורכה שזורים אתרים חשובים רבים, כמו בתיהם המעוצבים של מנהיגי העיר והלאום שהתגוררו במקום והשתמרו עם השנים, וכן מוסדות תרבות וכלכלה ישנים לצד חדשים. אותם מבנים היסטוריים מרכיבים יחד עם אתרים נוספים בעיר את ה"עיר הלבנה" – שהיא כינוי רווח לכמה מאזוריה הישנים של תל־אביב, בהם שוכנים למעלה מ-4,000 מבנים המשויכים לסגנון הבינלאומי באדריכלות והוכרזו כאתר מורשת של UNESCO. כיום רחוב רוטשילד שוקק חיים ביום ובלילה, כשלאורכו ניתן למצוא משרדים רבים, בתי קפה ומסעדות, חנויות וברים טרנדיים.

דילוג לתוכן